Декiлька технiчних прийомiв, якi допомагають у роботi

Відповісти
admin
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Декiлька технiчних прийомiв, якi допомагають у роботi

Повідомлення admin » 20 березня 2018, 11:36

Вітаю, шановний відвідувач сайту UAБУХ! У цій короткій нотатці хочу поділитися двома прийомами, які я використовую у своїй роботі, і які мені здорово допомагають.

Маленькі кроки, які ведуть до великих результатів

Про цю техніку я знав і раніше, але активно користуватися нею почав відносно недавно. На жаль, з нами досить часто так і відбувається: ми знаємо щось корисне і важливе, але з якихось причин не використовуємо це на практиці. Тому, користі від такої інформації не багато. Отже, повернемося до техніки. Полягає вона у наступному.

Припустимо, перед вами стоїть якась задача, і ви не знаєте, як її вирішити. Або знаєте, але коли подумаєте про те, скільки часу потрібно витратити на її рішення, вам стає ніяково. Саме з цієї причини я, наприклад, досі не опанував англійську на тому рiвнi, на якому хотiв би.

Але якщо ми починаємо вирішувати задачу поетапно, ставлячи невеликі проміжні цілі, — з часом все починає виходити. У західному менеджменті цей прийом називається так: «з’їсти слона частинами». Великий і страшний слон, розрізаний на маленькі шматочки, стає для нас лише щоденним сніданком.

Співвідношення «негативні наслідки — досягнення»

Цей прийом лежить в області психології і логічного мислення. Ось у чому його суть. Буває так, що ми не можемо зважитися на якусь важливу дію через те, що наша уява малює яскраві картини провалу. Причиною може стати негативний досвід, який ми колись пережили в схожих ситуаціях. Дуже часто повірити в негативний результат допомагають оточуючі, а часом навіть — близькі люди. З іншого боку, всім відомо — хто не ризикує, той не п’є шампанського. Немає дії і супутнього їй ризику — немає перемоги. Як бути в даній ситуації?

Спробуйте на одну чашу терезів покласти можливі наслідки у разі невдачі, а на іншу — очікуваний позитивний результат. Після цього тверезо оцініть, яка чаша переважує? Потім прийміть рішення і дотримуйтеся його.

Ця техніка допомагає переступати через страхи перед невдачами, багато з яких лежать за межами раціонального мислення.

А які прийоми допомагають вам у роботі? Пишіть про це в коментарях.

Відповісти